все про Ендоскопію

Підготовка до ендоскопії

Пацієнт лежить на боці з однією зігнутою ногою і перед введенням трубки щелепу фіксують спеціальним прибором. Щоб все пройшло найбільш комфортно, необхідно слідувати інструкціям лікаря і дихати рівно і глибоко. Трубку необхідно ковтати і не намагатися виплюнути, щоб уникнути больових відчуттів.

На сьогодні такий метод обстеження шлунково-кишкового тракту є найбільш достовірним і практично не має протипоказань. Більш того, людям старше 40 років рекомендується проходити обстеження раз на рік, для профілактики згаданих захворювань. Результат записують на комп'ютер і на диск. У разі потреби, доктор може наочно продемонструвати хворому причину його недуги. Після проведення процедури, бажано посидіти протягом 20 хвилин, а потім можна повертатися до звичних справ.

ПІДГОТОВКА ДО ЕНДОСКОПІЇ:

image001

Напередодні дослідження пацієнтам дозволяється вживати в їжу тільки чисті кисломолочні продукти і будь-які рідини до 13:00. ПІСЛЯ 13:00 прийом їжі ЗАБОРОНЕНО.

 

ОЧИЩЕННЯ КИШЕЧНИКА ПРОВЕСТИ ПРЕПАРАТОМ, ЯКИЙ ПОРАДИТЬ ВАМ ЛІКАР

 

ВАРІАНТ №1

Якщо процедура призначена на ранок 7:00 - 12:00.
       О 14:00 за день до процедури беремо 1 пакетик препарату, розчиняємо в 150 мл кип'яченої води, розмішуємо 2 - 3 хв і випиваємо. Потім п'ємо кожні 30 хв 250 мл і більше будь-якої прозорої рідини на свій смак, максимально випити за перші 1,5 - 2 години (всього 2 літри за 4 години). Пити до чистої води (з кишечника повинна виходити чиста вода без домішок).
       О 19:00 беремо 2-й пакетик препарату розчиняємо в 150 мл холодної води, розмішуємо 2 - 3 хв і випиваємо. Потім п'ємо кожні 30 хв 250 мл і більше будь-якої прозорої рідини на свій смак, максимально випити за перші 1,5 - 2 години (всього 1 - 1,5 літра за 4 години).

 

ВАРІАНТ №2

       Якщо процедура призначена після 12:00 - 1 пакетик препарату - 19:00, 2-й пакетик препарату 5:00 - 6:00 в день дослідження.
       У день дослідження, до процедури пацієнтам дозволяється тільки пити рідину (мінеральна вода або солодка вода). Прийом будь-якої їжі заборонений!

 

ПРИЙОМ РІДИНИ НЕОБХІДНО ЗАКІНЧИТИ МІНІМУМ ЗА 2 ГОДИНИ ДО ПРОЦЕДУРИ