Бабенко Олександр Ігорович - 5.0 зірок з 5 , оцінили 88 разів

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 
Бабенко Олександр

 

specdoc

ПОСАДА

Лікар гастроентеролог

 

studdoc

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Гастроентерологія», к.мед.н., доцент кафедри факультетської терапії ІФНМУ

 

ksbindoc

КАБІНЕТ

207

 

shedule

ГРАФІК ПРИЙОМУ

за попереднім записом

 

massagdoc

ОСВІТА

Івано-Франківська державна медична академія, спеціальність «Лікувальна справа»

Коментарі   

#6 Олеся Гапонова 16.01.2018, 20:17
Щось дуже дивно ні одного негативного коментаря. Або Адміністрація видаляє або дійсно хороший лікар.
Цитата
#5 винник 03.05.2016, 22:17
Бабенко дуже хороший лікар! А ендоскопію робила під загальним наркозом Надія Галенська. Жодним неприємним відчуттів, обслуговування європейське!
Цитата
#4 Геннадій 07.05.2015, 12:30
Після відпочинку на морі у мене розвинулись сильні болі в районі "сонячного сплетіння" і вже лікарів не могли поставити діазноз, а лише "футболили" з одного обстеження на інше
Олександр Ігорович оглянув, вияснив ритм життя в останні тижні і порадив дієту, аби не загострювати панкреатит. Через днів десять все минулось.
Цитата
#3 Катерина 06.05.2015, 16:26
У свекрухи рік тому було загострення гастриту. Як звичайно, вона звернулася у міську лікарню і назначений курс лікування зовсім не допоміг. Олександра Ігоровича порадила знайома, яка чула про нього гарні відгуки. Після запису на прийом і обстеження, виявилось, що це не загострення гастриту, а багато маленьких виразок. Після правильного визначення діагнозу, Олександр Ігорович, призначив курс лікування на 2 місяці, дієту и повторне обстеження. Результатом було повне позбавлення хвороби і більше не турбувала біль.
Цитата
#2 Валентин 20.04.2015, 20:47
Після кількох місяців щоденних болей в животі і безглуздих візитів в районну поліклініку, нам порадили звернутися в Сімедгруп.
Після зондування шлунку нам виявили гастрит та прописали препарати і строгу дієту і через місяць болі зникли.
Дякуємо Олександру Ігоровичу за якісне обстеження і лікування.
Цитата
#1 Юлія 18.04.2015, 09:33
Я вдячна за допомогу. Завдяки високому професіоналізму, увазі та порядності лікарів у цьому центрі мій тато позбувся болю та дискомфорту. Лікар провів обстеження, назначив правильне лікування, всі призначення детально роз’яснив, прописав ліки та дієту.
Цитата

Наші фахівці